mvgonzalez5 mvgonzalez5
  • 26-01-2017
  • Mathematics
contestada

Two burritos cost $0.82 and five burritos cost $2.10 which is better to buy

Respuesta :

lilydarlin
lilydarlin lilydarlin
  • 26-01-2017
get 2 of the 2 burritos 
Answer Link
yu12 yu12
  • 26-01-2017
the two burritos for a lower price
Answer Link

Otras preguntas

Decribe the relationship between the Israelites and their God
What 3 things did washington warn about?
What would be a good thesis
Anybody who is good at math?? Are the 3 points (2,3), (5,6), and (0,-2) on the same line?? Explain.
A word meaning freeing the slaves
Energy is released during which phase changes? Check all that apply. boiling condensing depositing freezing melting subliming (I got the first part right)
what is an example of convection in earths system
Epics often center on a battle between good and evil. find evidence in lines 173-198 to indicate that beowulf is battling for the good
Working alone, it takes Julia 16 hours to clean an attic. Lea can clean the same attic in 15 hours. If they worked together how long would it take them?
write and solve a proportion to complete the statement round to the nearest hundredth if necessary . 6 km equals x mi