AshleyO3O
AshleyO3O AshleyO3O
  • 25-08-2021
  • Mathematics
contestada

NEED HELP PLEASE I need number 3 and 4 please if anybody can help

NEED HELP PLEASE I need number 3 and 4 please if anybody can help class=

Respuesta :

kaihernandez88
kaihernandez88 kaihernandez88
  • 25-08-2021

Answer:

top bar on 3. 120 dollars for strawberry milk per month

bottom bar on 3. 100 dollars chocolate milk per month

#4. bars help an individual know information visually and may help an individual understand better.

Answer Link

Otras preguntas

what is the value of x?
children of rights 150 words​
A chain of supermarkets specializing in gourmet food, has been using the average cost method to value its inventory. During the current year, the company change
What is the BEST meaning for the word traditional? F. unique G. out-of-date H. passed down I. old-fashioned
Most gases ______________ . A.are dense B.Have a definite volume C.Have a definite shape D.are compressible
.. The economic cost to society each year from crashes and injuries on US highways is about 242 Billion dollars. A. True B. False
Select all ratios that are in their simplest form. A 9:7 B 14:3 C 12:21 D 30:29 E 28:30
A car traveling 20 m/s to the north collides with a car traveling 10 m/s to the south. Each car has a mass of 800 kg. If the system is defined as the two cars,
Given the balanced equation representing a reaction: which type of reaction is represented by this equation?
Who controls the mode of production in a market economy?