yabsirawondosun
yabsirawondosun yabsirawondosun
  • 24-03-2021
  • Business
contestada

Swasa
So8
[tex]2 \times 2[/tex]
​

Respuesta :

rahafalshaabi
rahafalshaabi rahafalshaabi
  • 24-03-2021

Answer:

4

Explanation:

2 x 2 = 4

Answer Link

Otras preguntas

what did george rapp do
Explain how business leaders of the Gilded Age used the concept of “Socail Darwinism” to support their business tactics?
what is the value, after 7 years, of a car originally priced at 25,000.00 if it depreciates at a rate of 8% every year
Writers of informal essays intend to __________ their readers with their work. A. inform or persuade B. inform or entertain C. persuade or entertain D. none
A culinary club earns $843 from a dinner service. They sold 31 adult meals and 54 student meals. An adult meal costs $8 more than a student meal. What is the co
Quebec was taken by whom during the French and Indian war? A.french B.natives C.British
what did george rapp do
a grocery store sells a bag of 5 lemons of $2 what is the unit cost of each lemon in the bag. thanks so much ☺
Why would a country with abundant resources be better off trading than being sufficient? Be sure to use absolute and comparative advantage to explain your answe
Rosa and Maria are planning to make cupcakes to sell for a school fundraiser. Rosa will sell hers for 15$ per dozen. Maria plans to sell her cupcakes for $1.15