99060877
99060877 99060877
  • 26-01-2021
  • Mathematics
contestada

plz help its 7th grade math
16 donuts cost $15.75. What is the price per donut? Round to the nearest cent.

Respuesta :

kantutantayaks
kantutantayaks kantutantayaks
  • 26-01-2021

627282638392926392928373

Answer Link
alexis3212 alexis3212
  • 26-01-2021
0.98 cents each I think
Answer Link

Otras preguntas

What document provided by the seller describes the condition of the property?
What two numbers multiplied by each other make -12, but added together make 4?
What is the height of an airplane as it descends to an airport runway
What does the symbol zero or o with a diagonal line through it mean?
Susan and Jim own a lawn care business. The amount Susan charges for a lawn care by the hour is shown in the table. What is the difference between Susan's and
What was the Virginia House of Burgesses?
how is the universal theme revealed in by the waters of Babylon
Simplify the expression. 64^4/3
When did christmas start offending people?
Simplify this and show your work :