met7727532533
met7727532533 met7727532533
  • 25-01-2021
  • Mathematics
contestada

is -2 greater than 4

Respuesta :

clawdeen561
clawdeen561 clawdeen561
  • 25-01-2021

Answer:

no

Step-by-step explanation:

Answer Link
zjoel6662
zjoel6662 zjoel6662
  • 25-01-2021

Answer:

no

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The cost of the muffin mix is $1.29 for 0.8 ounces what is the unit rate
a 4.5-foot-long table and a 127-centimeter-long table side by side to form one long table.What is the combined length of the two tables in inches?
In the early 1900s, Alfred Mahan told the U.S. Government to establish naval bases worldwide.TrueFalse
Write an equation showing the conversion reactions of atp and adp
"After eating at a restaurant, Mr.Jackson's bill before tax is $52.50. The sales tax is 8%. Mr.Jackson decides to leave a 20%tip for the waiter based on the pre
what is the measure of an exterior angle of a regular 7-sided polygon
there are 267 students and 21 adults going on a school trip. An equal number of people will ride on each bus. If there are 9 buses, how many people will ride on
A contractor has installed a silt fence around an area that is semi-circular and level to prevent soil from the construction site entering nearby streams. The d
Which cause of anxiety in the united states after world war 2 prompted much of the invasion literatiure produced then?
800 at 4.25% simple interst for 6 years