kpatrick2 kpatrick2
  • 22-01-2021
  • Mathematics
contestada

A 4 ounce box of raisins cost $.39 what is the cost of 1 ounce of raisins

Respuesta :

kalexande2857
kalexande2857 kalexande2857
  • 25-01-2021

Answer:.09

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Three reasons why Spain competed with Great Britain for territory in the new world
ab is perpendicular to cd . How many 90° angles are formed by the intersection?
What color should bacteria be after performing in endospore stain?
The term for an individual living things is
What are the values of the three Trigonometric ratio for angle L, in simplest form
In "Hope Survives in Search for Katrina's Missing," what do police believe happened to Rosa Vlaho? A.She was killed in her home during Hurricane Katrina. B.She
Help me with this please
What is the value of the expression |-20+5|? A. -15 B. 25 C. 15 D. -25
Which verb form best completes this sentence? Sara: Para mi clase de literatura, _________ que leer dos libros. A. tienes B. tengo C. tiene D. tiene
Why is 8.8 classified as a rational number?