angelinagalindo127
angelinagalindo127 angelinagalindo127
  • 23-11-2020
  • Mathematics
contestada

SOME ONE PLS HELP ME

SOME ONE PLS HELP ME class=

Respuesta :

corbanminkler corbanminkler
  • 23-11-2020

Answer:

Two sheats would cost $27.00 and six scheats would cost $99.00

Step-by-step explanation:

Answer Link
vzhang607
vzhang607 vzhang607
  • 23-11-2020
2 sheets = $27
6 sheets = $99

Answer Link

Otras preguntas

A package of pairs of insulated costs ​$. What is the unit price of the pairs of
Why is it useful to express a number in scientific notation? A. Scientific notation removes fractions from math problems. B. It makes large numbers easier to co
help please!!!!!!! help
Can the US Vice President cancel the electoral election?​
plz help.. l want a short paragraph about a happy day in my life..​
Write the simplest polynomial function for each set of zeros Zeros = 8,-10, 1, PLEASEEEEE HELPPPPPPPPPP
How do you think the controversy of the Scopes Trial affected Americans’ views on freedom of speech?
Find the equation of the line that is parallel to the given line and passes through the given point. y=-6x + 9; (8,9) The equation is y =
PLEASE HELP VERY URGENT!!!! Which of the following is equal to 16.4 ? A. 16 • 4 B. 32 D. 64
Here are 6 number cards -4, -2, -1, 5,6,8 arrange the cards into 3 pairs with the same total