ppeppa356
ppeppa356 ppeppa356
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

It’s really easy answer please

Its really easy answer please class=

Respuesta :

lenarystark
lenarystark lenarystark
  • 22-10-2020

Answer:

8.5

Step-by-step explanation:

To get the answer, you should divide 34 by 4 = 8.5

Answer Link
morgan1186 morgan1186
  • 22-10-2020
$8.50, just divide the amount given (in this case $34) by the number of products.
Answer Link

Otras preguntas

To make 6 glasses of lemonade, Karla uses 1/2 cup of sugar, 1/2 cup of lemon juice, and 51/2 cup of water. If Karla wants to make 10 glasses of lemonade, which
what is dry lightning?
what are stalactites?
are cockroaches active during the day?
in the given figure , if PQ ll RS , angle TRS = 105 and angle RTP = 30 , then the value of x is
what 3 numbers multiply to get 63?
How do you multiply 5/12 times 2/9?
what is the pink panther?
what is a subspecies?
what is a group of snakes called?