Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

what is theme of macbeth in act 1
When parking on hills, your front wheels should be?
What fraction of 60 is 18
Describe how water may be treated before people use it
How many amino acids would be made from the strand in question 2
helpppppppppppppppppppppppppppppppp
“We desire you will hear and receive what we have now told you, and that you will open a good ear and listen to what we are now going to say. This is a family q
Match the reasons with the statements in the proof. Given: a | | b, m 2 = m 3 Prove: m 1 = m 3 1. a||b, m∠2 = m∠3 Given 2. m∠1 = m∠2 Substitution
(1 pt) find the coordinates of the point (x, y, z) on the plane z = 3 x + 4 y + 4 which is closest to the origin.
1. A line passes through (-7 -5) and (-5 4). A. Write an equation for the line in point-slope form B. Rewrite the equation in standard form using integers