wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

for what value of x is the rational expression below undefined? x-4 / 4+x a. 0 b. -4 c. -1 d. 4
The risks associated with diffrent blank are usually more predictable than risks that come from other aspects of the highway transportation system
Brad is joining a big website design firm. He is worried that he may not be able to adapt to the company culture. What can he do to adjust to his new workplace
what is the geometric mean of 2 and 135
a = - + 4 -n 2 Which sequence is this?
Which situation CANNOT be represented by this equation? 3x+4=19 CLEAR CHECK Penny is selling candles for $3 each at a fund-raiser. If she starts selling with $4
Which of the following will most likely happen if the pancreas does not produce sufficient glucagon? 1. Blood sugar will decrease because glucagon increases blo
Use the illustrations to write a diary of what Juan has done today. You have to write about 100 words, using perfect present. Use the vocabulary below and write
by regulating the cell cycle muticellular orginisms gain which of these benefits
evaluate x+6 when x=7