charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

how do i solve this?
the california board of tourism needs an article for its web site about places to go whale watching in california but the board wants to be careful not to favor
if you read more we learn more if we learn more we become smarter write an essay on the importance of reading​
Samir is a self-employed marketing consultant. He had no income from January through March 2020. His April through December 2020 income subject to SE tax is $55
Your school is considering adopting a policy that requires all students to complete 100 hours of community service during their high school careers in order to
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP
Relationship between q and t pleaseeee helppppp
plan content of paragraph in outline form​
!!!!!!!!!!35 POINTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! The cheapest way to live in Polotzk was to pay as you went along. Even a little girl understood that. In your father’s
: Axit sunfurơ (H2SO3) là axit yếu, ngay trong dung dịch H2SO3 cũng bị phân hủy thành chất X và H2O. X là: A. H2S B. SO2 C. H2SO4 D. SO3