jasminesims49 jasminesims49
  • 25-08-2016
  • Mathematics
contestada

what is the production cost for rich toffee cake

Respuesta :

ionknoe
ionknoe ionknoe
  • 25-08-2016
$23.00 per cake so thats $20.00 plus 15%
Answer Link

Otras preguntas

For what values of a is the distance between P(a,3) and Q(5,2a) greater than √26
four words that contain the small word which means the opposite of ''out
Who helped negotiate an alliance between the Patriots and France in 1778?
I have settled in Mexico to help convert the Native Americans to Catholicism.What best describes me?
what is half of 750 i really need help
How can you determine if two ratios are equal or equivalent?
What is a credible peer-reviewed source?
find three consecutive integers such that the sum of twice he smallest and 3 times the largest is 126.
What is the reciprocal of 9/10 as a mixed numeral?
How do you solve a scale factor?