miguelturruela
miguelturruela miguelturruela
  • 25-02-2020
  • Mathematics
contestada

Please help me with this.

Please help me with this class=

Respuesta :

joemama42069911
joemama42069911 joemama42069911
  • 25-02-2020

Answer:

It would be $70.

Step-by-step explanation:

1) Multiply the length and how much the paper costs for each side of the box.

2) Add them up which gives how much it costs.

Ver imagen joemama42069911
Answer Link

Otras preguntas

Which caused people to leave England and go to America in the 1600s? A. civil war and looting B. poverty and overcrowding C. tyranny and oppression D. earth
what is 10 times as much as 0.2
Which of the following is the longest division of geologic time? a. period b. epoch c. era d. year
neon is a noble gases a very stable it does not readily combined with other elements which category does neon belong to
231 km 811 m + 485 km 829 m
Is tap water a heterogeneous or homogenous mixture? Explain your answer.
why might a president appoint a person who would be acceptable to the legislative branch
what is 2,961 divided by 47
3 adjectives that describe an apple
round to the nearest whole number 99.59