trtrhtfhxtrdxhether
trtrhtfhxtrdxhether trtrhtfhxtrdxhether
  • 23-09-2018
  • Mathematics
contestada

gabriella bought 12 feet of ribbion for 0.75 per yard. how much did she pay?

Respuesta :

paty85 paty85
  • 23-09-2018
she pay $3 for the 12 feets of ribbion
Ver imagen paty85
Answer Link

Otras preguntas

What type of money system was made by Thomas Jefferson
critically discuss the elements of A successful business
Tom is at McDonalds and he sees that 2 burgers cost $40. He needs 12 burgers. How mu ch will 12 burgers cost?
how many times does 775 go into 1000
Is the word "becoming" a present participle?
3 - 1/3 b = 1/3 b - 7
Name the property for 5(4+g)=5(4)+5(g)
How should your writing differ if you were writing to a team of professional versus patients
what noble gas element has the same number of electrons as O-2
How many electrons does phosphorus have in its valence shell? a. 1 b. 2 c. 3 d. 4 e. 5