keilynlincoln keilynlincoln
  • 25-10-2022
  • Mathematics
contestada

5 pretzels 4 sodas and paid 11.25 find the answer for each item

Respuesta :

Otras preguntas

What 1/11 as a decimal
the completion times for three runner in a 100-yard dash are 9.75 seconds,9.7seconds,and 9.675 seconds. which is the winning time?
A recipe called for the ratio of sugar to flour to be 5:1. If you used 35 ounce of sugar, how many ounces of flour would you need to use?
A map measuring 60 cm by 25 cm is reduced twice in the ratio 3:5. Calculate the final dimensions of the map.
I need help Writing an essay about Washington Irving and his stories "The Legend of Sleepy Hollow" and "Rip Van Winkle." I really need a thesis statement and ju
A given rectangle has an area of 20 square feet. What is the length for various widths?
how many times does 16 go into 20
Karim is ordering video games. Each game costs $39.99, and there is a $4.85 shipping charge per order. How much will it cost him to order any number of video
13 apples for 2 pies
Leo reads 13 pages in 1/3 hour.  what is the unit rate for pages per hour? what is the unit rate for hours per page?