kevinhavinhkhang kevinhavinhkhang
  • 25-10-2022
  • Mathematics
contestada

4 boxes of crayons cost $12.50 How much would 16 boxes cost? (Show work) Thank you!

Respuesta :

Otras preguntas

The track team ran a mile and a quarter during its practice. How many kilometers did the team run?
What is the reactive force when a fish swims through water? a. The force of the fish's tail on the water c. The force of gravity on the fish b. The force of air
Which system of government did the constitution create in the United states
how did this small state-large state compromise guard against tyranny?
what will happen to the balls velocity as it falls further below the point of release?
If you cross the Prime Meridian do you change a day? Or do you only change a day when you cross the international date line?
what is 9 29/40 as a decimal
Jesse walked 3/4 of a mile this weekend. This week he walked 1/2 as far. How far did Jesse walk this weekend? A. 1/8 mile B. 1/4 mile C. 3/8 mile D. 1/2 mile
seth traveled 1 mile in 57.1 seconds. about how fast does seth travel in miles per hour
What is .... 5 ft 4 in = ———— in 3 yd 5 in = ________ in 5 yd 2 ft = ________ ft 9 ft 6 in = ________ in 1 mi 750 ft = ________ ft